כנרת זהר להב
מאמרים

הרצאות לארגונים

חזרה למאמרים

הרצאות לארגונים: דברים שחשוב לדעת לפני הזמנת מרצה להבטחת אירוע מוצלח!

הרצאות לארגונים הן צורה מקובלת של מקום עבודה או ארגון להיטיב עם העובדים בו ויחד עם זאת להעשיר אותם ולהגביר את הרגשת הסיפוק שלהם בעבודה. עם זאת, לא אחת אירע כי הרצאה לארגון נתפסה על ידי אותם העובדים ממש כבזבוז זמן או כטרחה שלא הצדיקה את הזמן שהוקדש לה. התוצאה היא שבמקום להגדיל את המוטיבציה של עובדים, גרמה אותה הרצאה לארגון שהם השתתפו בה להתמרמרות. כיצד, אם כן, ניתן להפיק תועלת מרבית מההתכנסות ומאילו שגיאות להימנע? להלן שלושה טיפים חשובים בדרך להתכנסות מוצלחת.

המלצה שלנו: עבודת שטח מקדימה. מנהלי הדרכה צריכים למצוא את הדרך לברר אילו תחומים מעניינים את העובדים, ולארגן הרצאות לארגונים בהתאם לכך. מרצה שהדברים שבפיו פוגעים בתחום המעניין את העובדים יזכה, בדרך כלל, לרמה גבוהה של קשב והתעניינות. למרות שהדבר נראה מסובך הוא פשוט למדי. הטיפ השני הוא למצוא מרצה ברמה טובה שיכול להעביר את החומר בצורה מרתקת. ישנן חברות שניתן להסתייע בהן והן מתמחות בתחום הרצאות לארגונים. ניתן גם לשאול ולברר על מרצה מפי אנשים שהשתתפו במפגשים אתו, על מנת לקבל חוות דעת ממקור ראשון.

כנרת זוהר- להב היא מרצה שובת לב. מומלץ להזמינה כמרצה באירועים כיוון שברשותה ניסיון רב בתחום הרצאות בפני קהל שוחר ידע, ולא דווקא אומנות. אנשים אינטליגנטים וסקרנים אוהבים לשמוע מידע חדש- גם אם הוא אינו קשור למקצוע ממנו הם מתפרנסים ביום יום.

הרצאותיה של כנרת זוהר-להב המכסים מגוון רחב של תחומים מעולם המדעים, טכנולוגיה, קולנוע, תרבות ואומנות, לצד סיורי מוזיאונים הופכים אירוע לבלתי נשכח.

 

קרא עוד:

הרצאות לחוגי בית

הרצאות לנשים

כל הזכויות שמורות לכנרת להב 2013 © הרצאות