כנרת זהר להב
מאמרים

הרצאות לחוגי בית

חזרה למאמרים

איך לארגן בהצלחה הרצאות לחוגי בית

הרצאות לחוגי בית, בעיקר של מרצים איכותיים, הן מבוקשות מאד. זאת למרות שפע המידע המקיף אותנו מכל עבר ולמרות העובדה שקל מאד להתקשר לאחרים באמצעות המחשב או הרשתות החברתיות. למרות כל אלה מחפשים לא מעט אנשים דווקא את האווירה האינטימית ואת הקבוצה המצומצמת בעלת העניין המשותף, שבה הם יוכלו להביא את עצמם טוב יותר לידי ביטוי.

יש מספר נקודות שכדאי לחשוב עליהן בעת ארגון הרצאות לחוגי בית: תחום עניין משותף, קביעת מטרה ברת השגה להרצאה, מרצה איכותי ומעניין, הנוחות של המשתתפים ואם אפשר – התארגנות על בסיס קבוע.

את החשיבות של תחום עניין משותף אין צורך להסביר. נוחות המשתתפים בהרצאות לחוגי בית היא חלק חשוב בהצלחה. משתתפים שאינם יושבים בצורה נוחה או שהצפיפות במקום גבוהה או שהחום קשה מנשוא, מאבדים במהירות את הקשר עם המרצה, טוב ככל שיהיה. אנו ממליצים שכמארגנים, דאגו לנוחות המשתתפים. נסו גם ליצור רצף מפגשים, כגון מפגש פעם בחודש.

אנו ממליצים בחם שתפנו לאתר של כנרת זוהר-להב.

תגלו באתר שכנרת היא מרצה מנוסה, לאחר שצברה ידע ושנות ניסיון במוזיאון ישראל ובמוזיאון הארץ בעת הדרכת מבוגרים בגלריות המוזיאון, בין התערוכות הקבועות והמתחלפות.

כנרת יודעת כיצד לרתק את קהל שומעיה. הרצאותיה של כנרת זוהר-להב המכסות מגוון רחב של תחומים מעולם המדעים, טכנולוגיה, קולנוע, תרבות ואומנות, לצד סיורי מוזיאונים הופכים אירוע כמו הרצאות לחוגי בית – כל אירוע אם במסגרת חוג בית או במקום ציבורי, לבלתי נשכח.

 

קרא עוד:

הרצאות בהיסטוריה

מעגלי נשים

כל הזכויות שמורות לכנרת להב 2013 © הרצאות