כנרת זהר להב
מאמרים

הרצאות לנשים

חזרה למאמרים

הרצאות לנשים בתחומי עניין ייחודיים

הרצאות לנשים הפכו בעשורים האחרונים לפופולאריות במיוחד. נושאי ההרצאות הללו הם מגוונים. עם הנושאים המקובלים והפופולריים להרצאות נשים ניתן למנות נושאים על טהרת הנשיות, נושאים אקטואליים ואחרים. עם הראשונים ניתן למנות את נושאי ההריון והלידה, אמהות וילדים, כמו גם נושאים הקשורים בטיפוח הגוף, טיפוח החן או אנטי אייג'ינג. נושאים אחרים להרצאות יכולים להיות אקטואליה או נושאים מקצועיים אחרים, שיכולים להתאים לכל אדם למעשה.

המטרה של הרצאות לנשים היא העשרה והסחת הדעת מטרדות המאפיינות את סדר יומן של נשים באשר הן. בין אם מדובר בעקרות בית המקדישות את כל זמנן למשפחה, לבית ולגידול הילדים ובין אם מדובר בנשים קרייריסטיות המצליחות בתחום העיסוק שלהן. חלק ניכר מאלה לוקחות אל עצמן גם את ענייני הבית ונמצאות עקב כך בלחץ מתמיד, נוכח הצורך למלא את כל המטלות שלהן.

הרצאות לנשים ניתנות על ידי מרצים מנוסים המכירים את הבעיות העומדות בפני האישה בעת המודרנית. חלקן נועדו להעשרה והסחת הדעת מהלחצים. חלק אחר של ההרצאות עוסק בדרכים לשיפור איכות החיים ושליטה בלחצי היום יום.

המרצה כנרת זוהר-להב תשמח לייעץ לכן בבחירת ההרצאה המושלמת עבורכן. כנרת זוהר-להב מרצה במסגרת קתדרות ומכללות אזוריות כגון: "הדר" – נתניה, מכללות המועצות האזוריות כגון אלו של: חוף השרון, דרום השרון, לב השרון, ברנר, באר טוביה, גזר, עמק חפר אשדוד – אופק ובני שמעון.

מוסדות פרטיים וציבוריים מארגנים קתדרות לקהל הגמלאים שלהם כגון: בזק, צוות, ההסתדרות, משרד החינוך, בתי חולים, קופות החולים ובנקים. כנרת זוהר-להב מרצה קבועה גם במסגרת מועדוני גמלאים שמפעילים פעילות קתדרה בערים: רמת אפעל, יהוד, אזור, כפר סבא, ראשון לציון, גבעתיים, רמת גן, הרצליה, תל-אביב, אור יהודה, אופק - אשדוד ועוד.

בתי דיור מוגן איכותיים כגון: משען, אחוזת בית, מגדלי הים התיכון, פרוטיאה, בית גיל פז, ורה סלומונס ועוד נמנים על קהל לקוחותיה, אליהם היא שבה שנה אחר שנה עם מגוון הרצאות לנשים מעודכן ומתחדש. כנרת זוהר-להב מרצה מנוסה בתחום החינוך הבלתי פורמלי. ניסיונה הרב של כנרת זוהר-להב הכשירה להרצות בפני קהלים המונים עד 400 איש.

כנרת זוהר-להב בורכה במקצועיות, חן וחוש הומור ההופכים את הרצאותיה לחוויה מהנה ומעשירה ביותר.

 

קרא עוד:

הרצאות לחוגי בית

ערבי גיבוש

כל הזכויות שמורות לכנרת להב 2013 © הרצאות