כנרת זהר להב
מאמרים

הרצאות מרתקות

חזרה למאמרים

הרצאות מרתקות - מה הופך הרצאה למרתקת ומעניינת

הרצאות מרתקות ומרצים היודעים להעביר את החומר שלהם בצורה מעניינת ושובת לב הם מבוקשים מאד. ככל שעולה רמת החיים, כך הולכת תרבות הפנאי ותופסת מקום של כבוד בקרב שכבות אוכלוסיה שונות. עם זאת, כיון ששעות הפנאי הן מועטות יחסית, מעוניינים המשתתפים במפגשים שונים, חוגי בית או הרצאות, להפיק מהם את המרב. שמיעת הרצאה מרתקת על מקומות רחוקים או תגליות מעניינות היא אחת הדרכים להגיע למטרה הזאת.

מהי הרצאה מרתקת

הרצאות מרתקות הן שילוב של נושא מעניין ושובה לב, יחד עם מרצה המסוגל להעביר את החומר בצורה מעניינת, תוך שמירה על רמת הקשב והעניין  מצד המשתתפים במפגש. יש לא מעט נושאים מרתקים. חלק מההרצאות מרתקות מתרכזות במסעות או בטיולים במקומות אקזוטיים. בכדי להשיג תוצאות ואפקט מרבי, חשוב להתאים את נושא ההרצאה לקהל היעד ולהביא מרצה המסוגל להעביר את החומר בצורה טובה, כפי שצוין כבר לעיל. זה הצעד הראשון וההבדל העיקרי בין מפגשים סתמיים לבין הרצאות מרתקות.

כנרת זוהר-להב היא ההבטחה לערב שבו תועבר הרצאה מרתקת. היא תשמח לייעץ בנוגע להרצאה המושלמת לערב שלכם. הרצאות מרתקות של כנרת בנויות כנושאי חתך המקיפות תחומי היסטוריה, גיאוגרפיה, אומנות, ארכאולוגיה, מדעי המדינה ומדעים – כך שכל אדם בקהל מוצא עניין. הרצאותיה של כנרת מלוות במצגת שמוקרנת על קירמסך או על מסך טלוויזיה. בהרצאות משולבים קטעי מוסיקה וקולנוע היוצרים  חוויה מעשירה ומהנה.

 

קרא עוד:

מרצה לחוג בית

הרצאות חוויתיות

כל הזכויות שמורות לכנרת להב 2013 © הרצאות