כנרת זהר להב
מאמרים

הרצאות 50+

חזרה למאמרים

הרצאות 50+ בנושאים מעניינים – ידע והשכלה למעוניינים.

כיום עם תוחלת החיים המתארכת והרפואה המודרנית, בניגוד לשנים עברו, מרבית האנשים בגילאים האלה נמצאים באחד השלבים הטובים ביותר בחיים. תחום הפנאי התפתח בשנים האחרונות וניכר כי יש לא מעת גופים המארגנים פעילות של הרצאות וטיולים, עם מיטב המרצים עבור קהל יעד זה. כנרת זוהר-להב, מרצה בתחומי הארכאולוגיה, אומנות, עיצוב, צילום וקולנוע היא מרצה אהודה על פלח שוק זה.

כנרת זוהר-להב מרצה במסגרת בהן הקהל משתייך לפלח ה: "50 +": "הדר" – נתניה, מכללות המועצות האזוריות כגון אלו של: חוף השרון, דרום השרון, לב השרון, ברנר, באר טוביה, גזר, עמק חפר, אופק- אשדוד  ובני שמעון. כנרת הרצתה גם במסגרת מוסדות פרטיים וציבוריים מארגנים פעילות העשרה לקהל הגמלאים שלהם כגון: בזק, צוות, ההסתדרות, משרד החינוך, בתי חולים, קופות החולים ובנקים.

כנרת זוהר-להב מרצה קבועה גם במסגרת מועדוני גמלאים שמפעילים פעילות קתדרה בערים: רמת אפעל, יהוד, אזור, כפר סבא, ראשון לציון, גבעתיים, רמת גן, הרצליה, תל-אביב, אור יהודה ועוד.

בתי דיור מוגן איכותיים בהם הקהל נימנה על פלח הגיל "50 +", כגון: משען, אחוזת בית, מגדלי הים התיכון, פרוטיאה, בית גיל פז, ורה סלומונס ועוד נמנים על קהל לקוחותיה, אליהם היא שבה שנה אחר שנה עם מגוון הרצאות מעודכן ומתחדש.

כנרת זוהר-להב מרצה מנוסה בתחום החינוך הבלתי פורמלי. ניסיונה הרב של כנרת זוהר-להב הכשירה להרצות בפני קהלים המונים עד 400 איש. כנרת זוהר-להב בורכה במקצועיות, חן וחוש הומור ההופכים את הרצאותיה לחוויה מהנה ומעשירה ביותר.

 

קרא עוד:

הרצאות לאירועים

הרצאות לקתדראות

כל הזכויות שמורות לכנרת להב 2013 © הרצאות