כנרת זהר להב
מאמרים

ערבי גיבוש

חזרה למאמרים

ערבי גיבוש – העמקת ההיכרות וחיזוק הקשרים

ערבי גיבוש הם דרך מצוינת לחיזוק היחסים והעמקת הקשרים בין חברים בקבוצה. בניגוד למה שמקובל לחשוב, לא רק מקומות עבודה מקיימים ערבים כאלה.

לעיתים מזומנות מאורגן ערבי גיבוש על ידי קבוצת חברים, קבוצת משפחות או קבוצות אחרות: מתנדבים בארגונים או סטודנטים הרוצים להעמיק קשרים ולהגדיל את הסיכויים להצליח יחד.

הארגון של ערבי גיבוש איננו דבר של מה בכך והוא דורש ניסיון, היכרות עם קהל היעד וגם לא מעט אינטואיציה. הסיבה לכך היא כי ערבי גיבוש איכותיים חייבים להתאים במידה רבה ככל האפשר לקהל היעד. המארגן חייב לדעת מתי לארגן את ערבי גיבוש הכוללים הרצאות או הפעלות קלילות ומתי לארגן ערב רועש יותר, פחות אינטלקטואלי ויותר חווייתי.

קבוצות חברים מארגנות לא פעם מפגשים כאלה. טרדות היום, לחצים בעבודה או סתם זרם החיים מונעים לעיתים קרובות מפגשים תכופים בין החברים. מפגש מתוכנן מראש מהווה לא פעם פתרון מצוין למצב. החברים נפגשים, מתערבבים אלה עם אלה וממצים את הערב ככל שניתן.

רצוי ונכון להזמין את כנרת זוהר-להב למפגש מסוג זה. באתר האינטרנט של כנרת זוהר-להב תמצאו מגוון נרחב של נושאים הבנויים כנושאי חתך ומותאמים היטב לערבי גיבוש. נושאי הרצאות אלו מוגשים באופן מרתק, ייחודי המדבר אל ליבו של כל אחד, גם אנשים שלא חושבים על עצמם כמבינים גדולים באומנות או שוחרי ארכאולוגיה.

 

קרא עוד:

הרצאות מרתקות

הרצאות לחוגי בית

כל הזכויות שמורות לכנרת להב 2013 © הרצאות